"Przerwa na wspólne czytanie" - zagłosuj na zwoleńską bibliotekę. Internetowe głosowanie już trwa do 31 października 2017 roku. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu bierze udział w konkursie "Przerwa na wspólne czytanie". 

Celem konkursu jest wyłonienie bibliotek, które w nagrodę otrzymają zestaw książek dla dzieci. W konkursie przewidziano 20 nagród głównych dla dwudziestu bibliotek, które uzyskają największą liczbę głosów oraz 100 nagród drugiego stopnia dla kolejnych 100 bibliotek. Nagrodę główną stanowi 250 książek dla dzieci oraz 2 pufy.

Jak głosować?

W głosowaniu mogą wziąć udział wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne mieszkające w Polsce. Każdego dnia osoba głosująca może oddać tylko 1 głos. Aby zagłosować na zwoleńską bibliotekę, należy odwiedzić stronę internetową www.wspolneczytanie.pl i zarejestrować się w serwisie lub posiadać aktywne konto w serwisie społecznościowym Facebook.

Zachęcamy Państwa do głosowania na Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się powiększyć zbiory naszej biblioteki. 

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com