Od dziewiętnastu lat nasza biblioteka organizuje konkurs podczas wakacji, który motywuje dzieci i młodzież do obcowania z książką, jako ciekawej formy spędzania wolnego czasu. Konkurs trwa przez okres wakacji i cieszy się dużą popularnością.

Laureatami tegorocznej edycji konkursu zostali Lena Nakoneczna zajmując podobnie jak w ubiegłym roku I miejsce, Aleksander Pawelec zdobył II miejsce, na III miejscu uplasował się Filip Adamiec. Jury przyznało trzy wyróżnienia: Igorowi Adamcowi, Lilianie Putowskiej i Nadii Putowskiej.

Narodowe Czytanie stało się też okazją do wręczenia nagród zwycięzcom konkursu czytelniczego organizowanego przez Filię Biblioteczną w Jasieńcu Soleckim. Zostali nimi: Aleksandra Ciecieląg i Anna Ciecieląg zajmując ex aequo pierwsze miejsca, miejsce II przypadło Małgorzacie Getler, trzecie miejsce zajęła Weronika Bielec, ponadto wyróżnienia otrzymali: Kacper Pawelec i Patryk Pawelec.

Wszyscy laureaci otrzymali nagrody rzeczowe, które wręczył Zastępca Burmistrza Zwolenia Grzegorz Molendowski, Sekretarz Gminy Mirosław Chołuj i Dyrektor MGBP w Zwoleniu Ewa Kulińska.

Gratulujemy Laureatom! 

 

 

 

 

 

 

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com